Grįžti į naujienas

Norintys skristi vienos oro linijos lėktuvu keleiviai bus prašomi pasiskiepyti nuo COVID- 19

#Laisvalaikis
Norintys skristi vienos oro linijos lėktuvu keleiviai bus prašomi pasiskiepyti nuo COVID- 19
Data
2020-11-24
Autorius
Monika Montvilė pagal Australų Radijo "3AW" laidos interviu
Kategorija
Laisvalaikis
Dalintis
Facebook | El.paštu

Šiandien Australijos oro linijų „Qantas“ vadovas Alan Joyce pareiškė, kad atsiradus COVID-19  vakcinai, jo valdomos oro linijos ketina prašyti keliaujančių keleivių būti pasiskiepijus nuo koronaviruso.

Pasak Alano Joyco toks žingsnis bus būtinas norint nevaržomai judėti. „Manau tai taps savaime suprantamu reikalavimu ir kitoms oro linijoms visame pasaulyje“ , - australų radio stoties „3AW” laidos „Nine Network“ interviu sakė „Qantas“ vadovas.

Interviu jis taip pat minėjo, kad „Qantas“ ieškojo kaip prisitaikyti prie kelionių apribojimų, svarstė apie būtinųjų skrydžio sąlygų tarptautiniams keleiviams keitimą. „ Mes prašysime keleivių būti pasiskiepijus nuo COVID-19  dar prieš įlipant į lėktuvą. To reikalausime iš svetimšalių keleivių bei žmonių skrendančių iš šalies“, - pasakojo jis.

 

Apie išimtis oro linijų vadovas užsiminė tik tai, kad tai turėtų būti išskirtiniai atvejai, kai žmonės dėl sveikatos priežasčių skiepytis negali. 

„Qantas“ oro linijos jau paskelbė apie beveik 2 bilijonus australiškų dolerių nuostolį dėl koronaviruso sukeltos pandemijos.

Šios oro linijos, vykdžiusios vieną iš labiausiai apkrautų maršrutų pasaulyje, jau kuris laikas ta kryptimi keleivių neskraidina.